В данном разделе представлены объявления частных мастеров и строительных бригад для ремонта квартир и строительства домов, среди которых можно найти "муж на час", укладку плитки, отделочников, специалистов машинной и декоративной штукатурки, бурение скважин, вызвать электрика или сантехника в Киеве и многие другие услуги. Вы можете подать объявление бесплатно и без регистрации.

Подать объявление

Статьи из блога

Объявление: 13 июн 2018

Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном

Раздел: Частные мастера и строительные бригады

Лужани
Сергій

Зберегти зібраний урожай в цілості - ось завдання, що стоїть перед овоче-і картоплесховищами. Не можна допустити псування, відсирювання, гниття продукції, розміщеної в спорудах. Щоб овочі мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх у норму. Утеплення овочесховища чи фруктосховища оптимально вигідно провести пінополіуретаном: Теплоізоляція овочесховища- низька теплопровідність пінополіуретану, - на металевій поверхні не буде утворюватися конденсат, адже матеріал має низьку паропроникність, - крізь товщу утеплювача не проникає волога, тому він не відволожується, не гниє, - в шарі ППУ не розмножуються мікроорганізми і грибки, через які можуть зіпсуватися овочі чи фрукти. Крім того: 1. Пінополіуретан має високу адгезію, напилюється практично на будь-які матеріали: дерево, скло, метал, бетон, цегла, фарбу, не залежно від конфігурації поверхні. В результаті цього відсутня необхідність в спеціальному кріпленні ізоляції. 2. Екологічно безпечний, шумоізоляційний і антикорозійний захист. 3. Досконала технологія забезпечує найбільш стислі терміни робіт, простота процесу отримання на місці застосування. 4. Нанесене покриття не потребує оновлення і ремонту протягом усього терміну служби. 5. Теплоізоляційний шар виходить цілісним, без єдиного стику. 6. Покриття довговічні і не схильні до розкладання, не руйнуються під впливом сезонних температурних коливань, атмосферних опадів, агресивної промислової атмосфери. 7. Пінополіуретан не підтримує горіння і є трудногорючим матеріалом. Самостійного горіння не має. 8. При відсутності механічних ушкоджень термін служби 50 років і більше. Доставка, монтаж та консультації БЕЗКОШТОВНО. Безшовний ПІНОПОЛІУРЕТАН - виробник PURINOVA (Польща) сертифікат ЄС Гарантія 25 років. www.ppu.cv.ua 099 432 28 82 068 077 55 05

(099) 432 28 82, (068) 077 55 05

Фасадная лепнина с пенопласта - Вся Украина: Львов, Киев, Харьков, Одесса, Днепр УТЕПЛЕНИЕ ФАСАДОВ, УТЕПЛЕНИЕ СТЕН ДОМА СНАРУЖИ ПЕНОПЛАСТОМ, КИЕВ И ОБЛ.

Похожие объявления